Безкоштовна консультація нотаріуса

Задати питання приватному нотаріусу Клітко Валентині Василівні

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Нотаріус доручення


Нотаріус доручення Сучасне суспільство побудоване на безлічі юридичних правил, які регулюють основні питання між фізичними і юридичними особами, в тому числі і фінансові. Але для того, щоб ефективно використовувати їх в нестандартних ситуаціях, існують спеціальні нотаріальні доручення. Саме за допомогою цих документів Ви можете розраховувати на отримання або виконання дій, Вашою довіреною особою.

Доручення нотаріуса - це послуга, яка найчастіше використовується для передачі прав на якийсь фінансову або юридичну дію, коли Ви не маєте можливості виконати її самостійно. Таким чином, дану процедуру можна вважати практично незамінною, адже без неї було б неможливим ведення справ в суді від Вашого особи (без особистої присутності) і багато іншого. Тому нотаріус (доручення) користується значною популярністю в самих різних сферах.

Якщо Ви не можете знаходитися на суді або іншому державному процесі, що вимагає Вашої присутності, Вам допоможе нотаріус. Дорученості, складені цією особою, будуть враховуватися як повноцінне і законне рішення, тому Ви можете звернеться до приватного нотаріуса Клітко В.В. за цією послугою.

Замовити доручення у нотаріуса достатньо просто, для цього Вам необхідно прийти в офіс або домовитися про зустріч з нотаріусом і майбутньою довіреною особою, в зручному для Вас місці. Після цього Вам необхідно буде скласти повний документ (за допомогою нотаріуса), в якому буде вказана вся інформація про те, які повноваження отримає дана особа, хто саме є представником і на який термін. Таким чином, Ви можете зберігати повний контроль над діями цієї людини (або людей) від Вашої особи.

Існує безліч видів доручень, але наш нотаріус постарається вибрати для Вас оптимальний варіант і складе документ з повним урахуванням і захистом Ваших прав.


МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Яндекс.Метрика
G Analytics
сайт створено компанією изготовление сайта